| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Skypro |
| Numer modelu: | SKP1003 |
| Minimalne zamówienie: | 200 |
|---|
| Tworzywo: | TPU | Grubość: | 0,025 mm-3 mm |
|---|---|---|---|
| Waga: | 190±5g | szerokość: | 100cm-200cm |
| Kolor: | Zielony, przezroczysty, mglisty, dowolny kolor | Powierzchnia: | Gładki |
| Elastyczność: | Wysoki | Wytrzymałość na rozciąganie: | Wysoki |
| Siła rozrywająca: | Wysoki | Odporność na niską temperaturę: | -55 ℃ |
| Odporność na hydrolizę: | Dobry | Szybkość pogody: | Dobry |
| Wodoodporny: | Tak | szczelność: | Tak |
| Odporność odbicia: | Dobry | ||
| Podkreślić: | Przezroczysta folia TPU,Ekologiczny arkusz z tworzywa sztucznego,Folia poliuretanowa o wysokiej wytrzymałości |
||
| Nazwa pozycji | Płytka z tworzyw sztucznych TPU |
| Gęstość | 0.16MM (wykonalne od 0,02MM do 1,0MM) |
| Waga | 190 ± 5 g |
| Szerokość | 100cm-200cm (może być wycięte na taśmę) |
| Kolor | Zielony (kolory dostosowane do specyfikacji klienta) |
| Metoda pakowania | Rolowanie lub płaskie arkusze, 50-100 kg/roll lub opakowanie na zamówienie |
| Materiał opakowaniowy | Wewnętrzna folia PE + zewnętrzne torebki z tworzyw sztucznych (palletyzowane do wzmocnienia) |
| Znaki żeglugowe | Neutralne opakowanie z nadrukowanymi znakami |
| Czas dostawy | 15 dni od otrzymania PO i zaliczki |
| Opcje przewozu | Transport morski (FCL i LCL) lub lotniczy |
| Specjalne rozmiary | Dostępne usługi cięcia |
| Laminat | Pozostałe laminowanie PSA, tkanin lub innych materiałów |
Osoba kontaktowa: Mr. Jianping Rui
Tel: +86-138-1306-9527
Faks: 86-25-58071370
Arkusz z gumy silikonowej do laminowania energii słonecznej o maksymalnej szerokości 3,8 m
Folia z gumy FKM FKM zapewnia doskonałą odporność chemiczną i termiczną
Czarna taśma z neoprenu z samoprzylepnym podkładem PSA z jednej strony
Naturalne piankowe gumowe rolki odporne na zużycie dla materiału podkładki pod mysz
Czarne / czerwone / zielone Wysokowydajne Maty gumowe do wykładzin podłogowych / uszczelek
Trwały, dostosowywany wzór. Podłogi samochodowe. Gumowe maty przeciwpoślizgowe
Czarny koń / krowa gumowa stabilna mata o zmiennych fakturach na górze o grubości 3mm min.